Зеленський звинуватив Бутусова у смертях на Донбасі, журнвліст Президента - у брехніПрезидент Володимир Зеленський заявив, що журналіст Юрій Бутусов людина, котра працювала на олігарха Ігоря Коломойського і образилася, бо не отримала посади у Міноборони. Бутусов відповів, що Зеленському має бути соромно і він перекладає свою відповідальність на інших.

Об этом сообщает Скелеты в шкафу


Про це глава держави розповив під час прес-марафону 26 листопада.


"Пан Бутусов, ви мені кажите про відповідальність за життя і смерті людей. За останній тиждень щоденно 2-3 міжнародні розмови, включаючи керівництво ЄС, США, Британії, я проводжу через вас.


Ви перша людина, яка показала інформацію про відповідь нашого українського дрона по незаконним формуванням незаконно окупованого Донбасу...Хочу вам нагадати, коли ви пишете щось про олігархів. Коли я став президентом ми звами зустрічалися у студії "Кварталу 95" і вас до мене привів товариш Богдан. Він сказав, ось людина, котра працювала на Ігоря Валерійовича Коломойського і Корбана, коли ті захищали Дніпропетровську область.


Тоді ми були з вами у нормальному діалозі, як будувати країну, які є питання у Міноборони, але вам не дали ніякої посади пан Бутусов. На це ви і розізлилися.


Щодо дронів. Я вам скажу на вашій совісті смерті людей. Після цього скільки було на нас атак і скинутих бомб дронами" — сказав Презыдент.


Крім того, Заленський заявив, що РНБО ввела санкції проти контрабандистів серед яких є спонсор Бутусова.


Президент звинуватив журналіста у тому, що саме він опублікував інформацію щодо вагнерівців, яку отримав від колишнього глави розвідки Василя Бурби.


Відповідь Бутусова: "Ви (Зеленський — ред.) нічого не знаєте і дуже багато брехні про зрив спецоперації розповсюджуєте. Все, що ви тут розповіли, брехня. Ви це говорите, щоб не відповідати за себе, за Єрмака, за Демченка. Ваша тактика така — оббрехати людей, які про щось пишуть і просто собі весело піти.


На відміну від Вас, Демченка, Єрмака, які мають відповідати за зрив спецоперації, я відразу дав покази ще у вересні 2020 року у ДБР.


Я дуже прошу, щоб усі ваші фантазії, які ви розповсюджуєте на всю країну, ви хоча б раз розповіли на допиті слідчого, бо керівництво державою під час війни це не "Квартал" і вам треба це вивчити. Дуже прикро і соромно, пане президенте".


«Аргумент»

Источник: Russian Post