Навколо волонтерства Тараса Тополі спалахнув гучний скандал

Навколо волонтерства Тараса Тополі спалахнув гучний скандал

Фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя у 204-2015 роках назвався волонтером, збирав гроші на допомогу армії, але більшу їх частку витрачував на свої власні потреби.

Про це повідомляє видання «Аргумент».

Підґрунтям для журналістського розслідування стали виписки 2014-2015 років по руху коштів на волонтерській та особистій банківській карточках фронтмена гурту «Антитіла» Тараса Тополі.

З виписок яких випливає, що своє волонтерство фронтмен гурту «Антитіла» та його друг-співпродюсер Сергій Вусик конвертували не тільки в потужний піар своєї групи, але й у чималий особистий зиск і витрачали на власні потреби.

Крім того підприємство Тополі-Вусика «Січ Україна» постачало ТОВ «Київгума» кровоспинні джгути для комплектування армійських аптечок. Причому, ці оборудки були аж ніяк не на волонтерських засадах, звичайна комерція.

Також з наведених фактів випливає, що Тополя придбав собі чималеньку квартиру у Києві площею 111,1 квадратних метрів.

Вже останнього року Тополя і Вусик стали власниками ресторану – ТОВ «Антитіла Ресто» (код ЄДРПОУ 44328979). Основний вид діяльності – «56.10 Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування». Точно вказує на те, що це саме ресторан, а не продюсерський центр.

Прикро, звісно, що цей поодинокий випадок кидає тінь на всю волонтерську спільноту країни, але ж і змовчати про це не можна теж, оскільки всі банківські виписки по карточкам Тополі і Вусика нині є у відкритому доступі.

Сайт продается

Цена: 390$

Обращатся : [email protected]

LATEST REVIEWS

  • 72%Graphi Posts
  • 88%Marketplace License
  • 100%THESE CASES ARE PERFECTLY
  • 50%SOUND CLOUD AUDIO
  • 80%AT EOS ET ACCUSAMUS video

Tags

Фас и профиль шакала. Где бы сейчас был официант Ушамирский если бы не медвежья шкура? Михаил Хабаров наложил на СМИ обеляющую цензуру Муров… ПАО «Россети» не везет на руководство Ливинский Одиозный конвертатор и обнальщик Мисак Хидирян зачищает интернет в надежде спастись от санкций СНБО Коррумпированный Дон Жуан Павел Ливинский окунул Россети в скандал ОЧЕРЕДНАЯ ГУЛЯНКА ЗА БЮДЖЕТНЫЕ ДЕНЬГИ Ливинского «Главный похоронщик». Пятым человеком на фото лидеров Солнцевской ОПГ оказался фигурант расследования Голунова Серийный педофил Гринда манит друзей Гены Петрова куда смотрит «Единая Россия»? Павел Крюков на свободе Урлашов Евгений Алексей Чепа и его личный «Парк Палас» Андрей Чумаков Лацанич Василь Дудкин Горчев Олег Ольхович Евгений Александрович После вмешательства прессы ведомство Игоря Краснова включилось в разбирательство схемы РКСБ Березин Андрей Валерьевич: беглый собственник компании Евроинвест выступил с обвинениями в адрес «банды Путина» через распильщика Андрея Рюмина: незавидная судьба ПАО Россети От казнокрада Павла Ливинского до молодого вора Андрея Мурова Золотые \"щепки\" металлургов собирает Усманов Дивиденды Мурова готовят для Ливинского плюс кормит их госконтрактами Госбанк «ВТБ» выводит деньги при продаже активов на аффилированных лиц Смбат Арутюнян впихнул невпихуемые €300 тыс под стол замдиректора ФСИН Уголь Худайнатова «заехал» не туда Кого избил Аксютиц Александр Владимирович — контуженный пельмень медиа-рынка Супруга скандального главы фонда Inventure Partners Азатяна разоряет подруг бриллиантовыми «фенечками»