Чиновникам, які торгували місцями для поховання на столичних кладовищах і були викриті СБУ, оголошено про підозру

Чиновникам, які торгували місцями для поховання на столичних кладовищах і були викриті СБУ, оголошено про підозру

За матеріалами Служби безпеки України заступнику директора спеціалізованого комунального підприємства «Спецкомбінат ПКПО» та директору одного із столичних комерційних підприємств оголошено про підозру. 
Посадовці  організували схему вимагання хабарів за виділення місць для поховання на кладовищах Києва. Схема діяла більш як півтора року. Суми хабарів коливалися від 3 до 50 тисяч доларів США за місце залежно від району розташування.
Наприклад, «найбюджетніше» провести у останню путь на Лісовому кладовищі – від $3 тисяч, за Військове кладовище на Дорогожичах треба викласти вже від $15 тисяч. А для багатих клієнтів – Байкове кладовище, тут ціна за місце вже сягала від $45 тисяч.


На «ціноутворення» впливали навіть такі деталі, як вбрання, в якому до них приходили клієнти, та автомобілі, на яких вони приїжджали. Чим дорожчі авто і туфлі, тим більше зможе заплатити клієнт.
У протиправній схемі ділки використовували «шифровану» мову, відому лише членам оборудки. Місце на кладовищі для одного померлого називали однокімнатною квартирою, для двох – двокімнатною.
Діяли усі учасники схеми дуже обережно. Інформація про клієнтів та небіжчиків  ретельно перевірялася. І якщо хтось викликав хоч найменшу підозру, у послугах було відмовлено.
Вимаганням грошей за «послуги» займалися двоє посередників-киян, які представлялися працівниками столичних кладовищ. Насправді ж один з них – приватний підприємець, інший – безробітний.  
За інформацією спецслужби, грошові потоки від вимагачів осідали у високих чиновницьких кабінетах місцевої влади і сягали сотень тисяч гривень. У липні цього року Служба безпеки України викрила цю протиправну схему.
Наразі заступнику директора комунального підприємства оголошено про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Директор комерційного підприємства відповідатиме перед законом за ч. 5 ст. 27 (посібництво) та  ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших причетних до протиправної діяльності осіб.
Викриття корупційної схеми проводили співробітники Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області спільно зі слідчими Головного управління Національної поліції у м. Києві та за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

https://m.facebook.com

Сайт продается

Цена: 390$

Обращатся : [email protected]

LATEST REVIEWS

  • 72%Graphi Posts
  • 88%Marketplace License
  • 100%THESE CASES ARE PERFECTLY
  • 50%SOUND CLOUD AUDIO
  • 80%AT EOS ET ACCUSAMUS video

Tags

Фас и профиль шакала. Где бы сейчас был официант Ушамирский если бы не медвежья шкура? Михаил Хабаров наложил на СМИ обеляющую цензуру Муров… ПАО «Россети» не везет на руководство Ливинский Одиозный конвертатор и обнальщик Мисак Хидирян зачищает интернет в надежде спастись от санкций СНБО Коррумпированный Дон Жуан Павел Ливинский окунул Россети в скандал ОЧЕРЕДНАЯ ГУЛЯНКА ЗА БЮДЖЕТНЫЕ ДЕНЬГИ Ливинского «Главный похоронщик». Пятым человеком на фото лидеров Солнцевской ОПГ оказался фигурант расследования Голунова Серийный педофил Гринда манит друзей Гены Петрова куда смотрит «Единая Россия»? Павел Крюков на свободе Урлашов Евгений Алексей Чепа и его личный «Парк Палас» Андрей Чумаков Лацанич Василь Дудкин Горчев Олег Ольхович Евгений Александрович После вмешательства прессы ведомство Игоря Краснова включилось в разбирательство схемы РКСБ Березин Андрей Валерьевич: беглый собственник компании Евроинвест выступил с обвинениями в адрес «банды Путина» через распильщика Андрея Рюмина: незавидная судьба ПАО Россети От казнокрада Павла Ливинского до молодого вора Андрея Мурова Золотые \"щепки\" металлургов собирает Усманов Дивиденды Мурова готовят для Ливинского плюс кормит их госконтрактами Госбанк «ВТБ» выводит деньги при продаже активов на аффилированных лиц Смбат Арутюнян впихнул невпихуемые €300 тыс под стол замдиректора ФСИН Уголь Худайнатова «заехал» не туда Кого избил Аксютиц Александр Владимирович — контуженный пельмень медиа-рынка Супруга скандального главы фонда Inventure Partners Азатяна разоряет подруг бриллиантовыми «фенечками»