КНДР розгорнулася на 180 градусів і скасувала зустріч з Південною Кореєю

КНДР розгорнулася на 180 градусів і скасувала зустріч з Південною Кореєю


КНДР скасувала зустріч на високому рівні з Південною Кореєю, через спільні навчанння американських і південнокорейських військових.

Вона повинна була пройти 16 травня, передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на агентство Йонхап.

Ініціатором зустрічі, яка повинна була відбутися в пункті переговорів Пханмунджом на кордоні двох держав, виступала сама КНДР. На переговорах збиралися обговорити питання відновлення діалогу по лінії Червоного Хреста і зустрічей родичів, роз’єднаних на Півдні і Півночі в результаті розколу.

Північнокорейська влада також пригрозили скасувати спільний саміт з США, пише видання. При цьому підготовка до зустрічі Трампа і Кім Чен Ина триває, заявили в Держдепі.

З 15 квітня в Південній Кореї проходять спільні навчання з США “Max Thunder”, в яких візьмуть участь близько 2000 військовослужбовців.

В кінці квітня між лідерами Південної Кореї і КНДР відбувся перший за десять років саміт. Кім Чен Ин став першим північнокорейським керівником, який перейшов через військово-демаркаційну лінію в зону відповідальності Південної Кореї.

Також була прийнята спільна декларація, в якій Південна Корея і КНДР заявили про намір домагатися повної денуклеаризації Корейського півострова і покращувати відносини.


Нагадаймо, 12 червня відбудеться зустріч президента США Дональда Трампа і лідера Північної Кореї Кім Чен Ина в Сінгапурі.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/16/kndr-rozgornulasya-na-180-gradusiv-i-skasuvala-zustrich-z-pivdennoyu-koreyeyu/”

Похожие материалы (по тегу)