Конкурс з відбору членів НКРЕ заблоковано

Суд призупинив конкурс на дві посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Відповідне рішення Окружного адміністративного суду Києва оприлюднила на своїй сторінці в Facebook народний депутат Ольга Бєлькова.
"Відповідно до заяви позивача Антона Гудаченко (кандидат на посаду НКРЕ, якому відмовили по причині відсутності стажу 5 років в енергетиці) суддя окружного адміністративного суду Шевченко Н.М. вирішив, що комісія із добору кандидатів має зупинити свою роботу повністю до вирішення спору за можливою поданою заявою по суті", — написала вона.
"Тобто, заяви про те, що нібито порушені права заявника ще немає. Але суд не довго думаючи, і не сильно інформуючи інших зацікавлених або відповідальних сторін вирішив: що почекає та реформа. Хай почекає регулятор, ліцензіати, політики та прості громадяни та 20 кандидатів, які беруть участь у другому конкурсі", — заявила депутат.
"Із хорошого — рішення суду ніяк не впливає на перший конкурс, який вже проведено. У Президента вже є 10 кандидатур, із яких можна обрати необхідних 5 кандидатів. Принаймні, роботу регулятора у майже оновленому складі можна розблокувати", — додала Бєлькова.
Загалом на посади членів Нацкомісії з тарифів має бути призначено 7 осіб.
Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/16/294940-konkurs-vidboru-chleniv-nkre-zablokovano”