НАБУ здійснювало тиск на суддю ОАСК?

Національне антикорупційне бюро України здійснювало тиск на суддю Окружного адміністративного суду міста Києва Дмитра Костенка з метою ухвалення суддею потрібного рішення у справі Розенблат проти НАБУ. Про це Резонансу повідомило джерело з оточення судді.


За словами співрозмовника, на суддю декілька разів виходили «агенти» і наполягали відмовити депутату Розенблату у задоволенні позову. «Це був просто тиск. Навіть у день розгляду справи по суті під кабінетом судового засідання сиділо 2 працівника НАБУ», — зауважив співрозмовник видання. Достеменно не відомо, що саме набушники знайшли у Костенка і чим його шантажували, але він добряче хвилювався останнім часом, бо навіть дружину з дітьми відправив з міста.


Однак досі залишається відкритим питання, чому Костенко не поскаржився на тиск НАБУ до ВРП, чи насправді є що приховувати чи побоявся слави судді Аблова і компанії, які вже не один місяць ведуть публічний спаринг чия зверху: ОАСК чи НАБУ?


Як відомо, 25 квітня ОАСК ухвалив рішення – відмовити Бориславу Розенблату щодо визнання протиправними дії Директора НАБУ Артема Ситника щодо залучення до оперативно-розшукової діяльності на території України працівників ФБР, без попереднього укладення міжнародного договору, як це передбачено Законом України «Про міжнародні договори».


Джерело статті: “http://redaxe.media/nabu-zdijsnyuvalo-tisk-na-suddyu-oask/”

Похожие материалы (по тегу)