Українців вразили “скромними” преміями заступників Турчинова


Секретар Ради національної безпеки України (РНБО) Олександр Турчинов за квітень замість премії отримав 18 тисяч гривень за інтенсивність праці. Однак його заступники отримали значно більші заробітні плати.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Українські новини”, Олександр Турчинов у квітні отримав заробітну плату розміром 52,2 тисячі гривень. Окрім інтенсивності праці, чиновнику дали фінансове заохочення за вислугу років розміром 9 тисяч гривень. За роботу в умовах режимних обмежень та роботу експерта з питань таємниць чоловік отримав по 3,6 тисяч гривень. Посадовий оклад Турчинова склав 18 тисяч гривень.

Цікаво, що перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський заробив 71,3 тисячі гривень. Ще один перший заступник Турчинова Михайло Коваль заробив 87,3 тис. гривень. А просто заступник секретаря РНБО Олександр Литвиненко отримав 81 тисячу гривень заробітної плати.


Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що українські ЗМІ, які вели пряму трансляцію параду до Дня Перемоги з “ДНР”, будуть внесені до списку санкцій, оскільки мова йде про протидію гібридній війні.

Додамо, що перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський придбав майнове право на отримання послуг з організації весільного урочистого заходу в італійської компанії “Le Coperture Srl”.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/14/ukrayintsiv-vrazyly-skromnymy-premiyamy-zastupnykiv-turchynova/”

Похожие материалы (по тегу)