За акцію проти Зеленського Порошенко пробачив $60 млн кримінальному ав

За акцію проти Зеленського Порошенко пробачив $60 млн кримінальному ав

За акцію проти Зеленського Порошенко пробачив $60 млн кримінальному ав

Акція протесту проти Володимира Зеленського, яка відбулася у Львові 8 лютого, ‘обійшлася’ її замовникам – Адміністрації Президента в 60 млн доларів.

Схему розкрив журналіст Олександр Дубінський.

Так, найактивніші учасники акції – Сергій Фаворський і Сергій Лейченко – є ‘працівниками’ кримінального авторитета Ігоря Кривецького на прізвисько ‘Пупс’, якого ЗМІ називають спонсором ВО ‘Свобода’ і партнером Петра Порошенка в різних тіньових схемах.

ГО ‘Українська спілка ветеранів АТО’, в яку входять Фаворський і Лейченко, заснована депутатом із БПП Андрієм Антонищаком і авторитетним бізнесменом Олександром Веремеєнком на прізвисько ‘Тимофій’ – партнером ‘Пупса’.

Днями, після львівської акції, НАБУ закрило справу про крадіжку 60 млн доларів із Державної продовольчо-зернової корпорації.

’Крадіжка з ДПЗКУ відбулася у 2014 році, коли міністром аграрної політики України був представник ВО ‘Свобода’ Ігор Швайка, а ‘смотрящим’ за міністерством був інший свободівець – Олександр Мирний, який вважається партнером цього самого ‘Пупса’. Який гарний збіг: проводиш акцію проти Зеленського – тобі пробачають 60 млн доларів, вкрадених із ДПЗКУ’, – іронізує Олександр Дубінський.

За його інформацією, підозрювані пішли на угоду зі слідством і компенсували до бюджету частину вкрадених коштів: з 60 млн доларів вони повернули 60 тис. – у тисячу разів менше.

Нагадаймо, за повідомленнями ЗМІ, акцію протесту проти Зеленського у Львові, куди він приїхав виступати разом з акторами ‘Кварталу 95’, організував відомий у регіоні бізнесмен і екс-народний депутат від ВО ‘Свобода’ Ігор Кривецький за дорученням Адміністрації Президента. Щоб дискредитувати Володимира Зеленського, який наразі є лідером президентського рейтингу, до участі в акції залучали людей у камуфляжі учасників АТО.

blog_ava
Військові ЗСУ потужним ударом знищили окупантів на Донбасі: вражаюче відео та коментарі бійців
сьогодні
8237

Джерело статті: “http://fromua.news/article/3658481/za-aktsiyu-proti-zelensjkogo-poroshenko-probachiv-60-mln-kriminaljnomu-av/”

Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

LATEST REVIEWS

  • 72%Graphi Posts
  • 88%Marketplace License
  • 100%THESE CASES ARE PERFECTLY
  • 50%SOUND CLOUD AUDIO
  • 80%AT EOS ET ACCUSAMUS video