Антиєвропейські партії можуть одержати третину місць у Європарламенті — дослідження

Антиєвропейські партії можуть одержати третину місць у Європарламенті — дослідження


Згідно з дослідженням Європейської ради з міжнародних відносин, опублікованому в понеділок, антиєвропейські партії можуть одержати третину місць у Європейському парламенті за підсумками виборів у травні, що може завдати "непоправної шкоди" в таких галузях як торгівля, безпека і оборона, передає Politico.

Наразі близько 23% членів Європарламенту належать до антиєвропейських партій, від ультралівих до ультраправих, але, згідно зі звітом, це число може зрости як мінімум до 33%.

eupa

У доповіді йдеться, що незважаючи на глибокі розбіжності в антиевропейскому русі, законодавці, ймовірно, сформують альянси, щоб придушити здатність Європи працювати над "зовнішньою політикою, реформою єврозони і свободою пересування". Крім того, ці альянси можуть "обмежити здатність ЄС зберігати європейські цінності, що стосуються свободи вираження думок, верховенства права і громадянських прав".

Аналітичний центр побоюється, що якщо антиєвропейські партії отримають більше місць в парламенті, вони зможуть підірвати економічну конкурентоспроможність ЄС, перешкоджаючи переговорам або ратифікації угод про вільну торгівлю, наприклад, угоді з Великою Британією, яку потрібно буде підписати після Brexit.

Директор центру Марк Леонард сказав, що висновки звіту повинні "надихнути проєвропейців", додавши, що не можна допустити, щоб вибори стали квазі-європейськими.

У звіті також зазначаються стратегії, які прогресивні люди можуть використовувати для протидії антиєвропейскому руху, такі як демонстрація реальних витрат на антиєвропейські програми та проведення серйозних і чесних оцінок недоліків ЄС.

Вибори до Європарламенту відбудуться через два місяці після того, як Британія стане першою країною, яка вийшла з ЄС і підштовхнула націоналістичні, антиєвропейські групи по всій Європі. Понад 350 мільйонів людей у 27 країнах-членах ЄС зможуть голосувати в неділю, 26 травня. За пропорційною виборчою системою громадяни ЄС оберуть 705 членів Європейського парламенту, який ділить свій час між Брюсселем і Страсбургом. Починаючи з крихітної Мальти, у якої лише 6 своїх представників у Європарламенті, до Німеччини – у якій цілих 96 осіб — протягом п’яти років ці депутати будуть перевіряти і змінювати закони, запропоновані Європейською комісією, за умови схвалення національними урядами в Раді ЄС.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/antiyevropeyski-partiyi-mozhut-oderzhati-tretinu-misc-u-yevroparlamenti-doslidzhennya-302392_.html”

Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

LATEST REVIEWS

  • 72%Graphi Posts
  • 88%Marketplace License
  • 100%THESE CASES ARE PERFECTLY
  • 50%SOUND CLOUD AUDIO
  • 80%AT EOS ET ACCUSAMUS video