У Польщі українцям загрожує 20 років в’язниці за контрабанду наркотиків

У Польщі українцям загрожує 20 років в’язниці за контрабанду наркотиків
У Польщі українцям загрожує 20 років в’язниці за контрабанду наркотиків

Польська прокуратура внесла в Окружний суд у Перемишлі обвинувальний акт проти трьох громадян України, яких підозрюють у контрабанді наркотиків з Євросоюзу до України та Росії.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

На лаві підсудних опинилися двоє чоловіків та жінка, яких вважають членами організованої злочинної групи: 39-річний Віктор К. та 46-річний Євген С. та 34-річна Ольга П.

За вчинені злочини обвинуваченим загрожує до 20 років позбавлення волі. Діяльність групи була спрямована на вчинення злочинів проти положень Закону про боротьбу з наркотиками. Зловмисники вивозили з ЄС в Україну великі партії наркотиків.

Зупинити потік контрабанди вдалося співробітникам Прикордонної служби Польщі. Зокрема обвинувачені відповідатимуть у суді за спробу вивезення з Польщі в Україну через прикордонний пункт пропуску “Корчова-Краковець” великої кількості гашишу загальною вагою 237 кг.

pk.gov.pl/

Наркотики перевозили з Іспанії в Росію. Їх переховували у спеціальних конструкціях легкових автомобілів марок BMW X6 та BMW X5 з українською реєстрацією.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/236323-u_poljshchi_ukrajintsjam_zagrohuje_20_rokiv_vjaznitsi_za_kontrabandu_narkotikiv”

Похожие материалы (по тегу)