Корбан буде арештований і сидітиме в СІЗО доти, доки його адвокат не відмовиться від місця у списку БПП

Корбан буде арештований і сидітиме в СІЗО доти, доки його адвокат не відмовиться від місця у списку БПП
Корбан буде арештований і сидітиме в СІЗО доти, доки його адвокат не відмовиться від місця у списку БПП

Корбан буде рано чи пізно арештований. І буде перебувати в СІЗО до тих пір, доки його адвокат Андрій Богдан не виконає умову Порошенка – не напише в Центральну виборчу комісію заяву про відмову від балотування в народні депутати України, – стверджує відомий журналіст та експерт з правоохоронної тематики Володимир Бойко.

«Зараз у Верховну Раду України «зайшли» 73 кандидати з виборчого списку Блоку Петра Порошенка. Наступним, 74-м, є якраз Андрій Богдан, сама лише думка про присутність якого у фракції БПП викликає істерики в Петра Олексійовича. Через це жоден з нинішніх нардепуків фракції БПП не може скласти мандат, щоби увійти в уряд або очолити Генпрокуратуру, – стверджує журналіст. – Саме з метою шантажу Корбана та Богдана заступник глави Адміністрації Президента Олексій Філатов і балує населення України такою розвагою, як розгляд у суді подання про арешт Корбана. Справа ця непроста, оскільки Новозаводський районний суд Чернігова, де Філатов зазвичай вирішує подібні питання, настільки себе скомпрометував, що довелось домовлятись з суддею Дніпровського райсуду Києва Чаусом, який зараз перебуває в процедурі звільнення за порушення присяги судді».
Бойко нагадує, що Андрій Богдан – це співробітник адвокатської компанії «Пукшин і партнери», ще одним вихідцем з якої є однокурсник Богдана, нинішній заступник генерального прокурора України Віталій Касько, який, за словами журналіста, «був призначений на цю посаду в травні 2014 року за квотою групи «Приват».
«Що ж стосується Ігоря Геляровича Пукшина – то це легендарна постать, яка тримала в своїх руках усю судову владу в Україні за часи президенства Ющенка, – розповідає Володимир Бойко. – Саме йому, тодішньому заступникові глави Секретаріату Президента, прийшов на заміну Портнов, а Портнова замінив Філатов… Так ось, зараз Ігор Гелярович має свій власний політичний проект, який називається «Громадянська позиція» і який очолює Анатолій Гриценко. Пукшин є офіційним спонсором цієї партії й саме він фінансував балотування в народні депутати Анатолія Гриценка, Віталія Шабуніна, Василя Гацька й інших, не менш відомих борців з корупцією. Гриценко не тільки неодноразово називав Пукшина спонсором «Громадянської позиції», але й включив його у виборчий список під №14. Сьомим був Шабунін, а чотирнадцятим – людина, на боротьбу з якою Віталій отримує чималі гроші від західних грантодавців. Це я до чого розповідаю – щоби було зрозуміло, хто саме фінансував кампанію, розгорнуту професійними борцями з корупцією на підтримку Віталія Каська».

Нагадаємо, 31 жовтня лідер партії “Укроп” і соратник олігарха Ігоря Коломойського Геннадій Корбан був затриманий СБУ.

Печерський суд обрав для голови політради партії УКРОП запобіжний захід у вигляді домашнього арешту строком на 2 місяці цілодобово – до 31 грудня 2015 року.

Однак 9 листопада ГПУ поскаржилася до Апеляційного суду Києва, вимагаючи для Геннадія Корбана іншого запобіжного заходу – тримання під вартою.

Сьогодні Корбана доставили в суд з лікарні, де його напередодні прооперували.

readmore.com.ua


Похожие материалы (по тегу)