Львів’янина, який вкрав 11 гривень, засудили на два роки умовно

Львів’янина, який вкрав 11 гривень, засудили на два роки умовно
Львів’янина, який вкрав 11 гривень, засудили на два роки умовно

Львів’янина, який будучи п’яним, відкрито пограбував перехожого неподалік приміського залізничного вокзалу у Львові, викравши у нього 11 гривень, засудили на два роки умовно.

Прикметно, що він пограбував чоловіка ще на початку листопада 2013 року, а засудили його лише наприкінці листопада цього року. Увесь цей час – два роки – він перебував у СІЗО.

Настільки суворе покарання Залізничний районний суд Львова призначив через те, що грабіжник уже неодноразово був судимий за крадіжки, грабежі та виготовлення наркотиків, а також був умовно-достроково звільнений із тюрми у 2008 році.

Під час судового слухання чоловік визнав себе винним. Прокурор клопотав, щоб йому призначили умовний термін. Приймаючи рішення, суддя врахував також те, що затриманий має низку важких хронічних захворювань, у зв’язку з чим потребує постійного кваліфікованого лікування.

Залізничний районний суд визнав його винним у скоєнні грабежу (ч.2 ст.186 КК України) та засудив на чотири роки позбавлення волі, замінивши покарання дворічним іспитовим терміном.

http://zaxid.net/


Похожие материалы (по тегу)