Руслан Кошулинський влаштував бійку під час засідання Львівської облради

Руслан Кошулинський влаштував бійку під час засідання Львівської облради
Руслан Кошулинський влаштував бійку під час засідання Львівської облради

Під час пленарного засідання Львівської обласної ради депутат від «Свободи» Руслан Кошулинський побився із помічником Олександра Ганущина Валентином Харловим. Це сталося під час розгляду питання про створення комісії для вирішення проблеми із перевізниками.

Під час виступу голови комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв’язку Михайла Сидоровича до залу забігли представники учасників АТО і перевізників, серед яких була Леся Турашвілі. Вони були незадоволені висловами депутатів від «Свободи», які нібито заявляли, що мітинг під стінами облради організували не воїни АТО.

Після того, як помічник Олександра Ганущина Валентин Харлов показав активістам, де саме сидять «свободівці», почалася штовханина. Під час неї Руслан Кошулинський і накинувся на помічника голови облради.

Після цього Олександр Ганущин оголосив перерву в засіданні. Згодом депутати вирішили продовжити розгляд питання про перевізників, а після того повернутися до проблем воїнів АТО.

Як інформував ZAXID.NET, сьогодні під стінами Львівської облдержадміністрації відбулася акція, яку організували громадські організації, які вимагали переобрання керівника координаційного центру допомоги учасникам АТО, забезпечення нормальної роботи центру і створення моніторингових комітетів з питань АТО при ЛОДА, ЛМР та управлінні Держгеокадастру у Львівській області. Одним із організаторів протесту є представниця ГО «Спілка захисту учасників АТО», сестра військового Леся Турашвілі.

Центр допомоги учасникам АТО при Львівській ОДА оприлюднив заяву, у якій відмежувався від акції під стінами ЛОДА, назвавши її провокацією. Більше того, члени Центру заявили, що організатори пікету погрожували підірвати їх гранатою і звернулись до правоохоронців за захистом.