Фірташ пророкує падіння уряду і розвал України

Фірташ пророкує падіння уряду і розвал України
Фірташ пророкує падіння уряду і розвал України

Мільярдер Дмитро Фірташ заявив, що український уряд є "політичним банкрутом" і, ймовірно, піде у відставку на початку наступного року.

Про це він сказав в інтерв’ю Reuters. "Нинішній уряд є політичним банкрутом. Чим швидше він залишить владу, тим краще для людей. Якщо уряд не впаде сьогодні, то це, ймовірно, відбудеться навесні", — сказав Фірташ. Олігарх вважає, що Україна перебуває у "м’яко кажучи, нестійкому становищі". "Якщо у 2016 році ми не почнемо робити що-небудь, щоб допомогти економіці, буде серія катастрофічних подій, і країна розвалиться", — пророкує Фірташ.

Колишній соратник Януковича заявив, що втратив віру у здатність уряду вести конструктивні реформи і вирішив, що Україні необхідний рух, який наполягатиме на політичних змінах. Reuters вважає, що якщо Фірташ вирішить зробити політичний виклик президенту України Петру Порошенку, він буде грізним супротивником. "Незважаючи на те, що він має обмежену суспільну підтримку в Україні, його багатство і володіння головною телевізійною станцією дають йому вплив", — пише видання.

Нагадаємо, що 29 листопада міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що за фактом клопотання Мін’юсту США Дмитро Фірташ буде затриманий Нацполіцією одразу після прибуття до Києва. 30 листопада командир батальйону Азов" Андрій Білецький заявив, що бійці батальйону мають намір заарештувати олігарха тільки-но він приїде в Україну, якщо цього не зроблять правоохоронці. Після того Дмитро Фірташ вирішив перенести своє повернення до України. 12 березня 2014 року поліція Австрії заарештувала Фірташа у Відні у зв’язку з розслідуванням ФБР справи про корупцію індійських чиновників, у якій нібито замішаний і Фірташ. 21 березня 2014 австрійський суд звільнив Фірташа під заставу 125 млн євро. Однак суд відхилив запит США на екстрадицію Фірташа, бо вважає його політично мотивованим.

ТСН


Похожие материалы (по тегу)