Співробітники СБУ катували ветерана АТО Олега Мартинова

Співробітники СБУ катували ветерана АТО Олега Мартинова
Співробітники СБУ катували ветерана АТО Олега Мартинова

Ветерана АТО Олега Мартинова, якого було затримано у справі лідера УКРОПу Геннадія Корбана, викликали на допит до Генеральної прокуратури.

Про це пише видання ІНФОРМАТОР з посиланням на “Укроп“.

Однак допит так і не відбувся. Як випливає з дописів на Facebook-сторінціадвоката Олексія Шевчука, спочатку слідчий не міг встановити особу того, кого потрібно допитувати: у Олега Мартинова не було паспорта. Однак, за словами самого Мартинова, паспорт у нього відібрали раніше самі ж працівники прокуратури, які разом зі спецпризначенцями СБУ катували його на квартирі та під час викликів до ГПУ.

Потім, за словами адвоката Шевчука, слідчий замість допиту почав знімати адвокатів на камеру, наполягаючи, що вони незаконно проникли на режимний об’єкт. Загалом «шоу» тривало майже 3 години, після чого слідчий сказав, що нікого не хоче бачити і додатково вручить повістку, а адвокати та підозрюваний залишили приміщення Генпрокуратури. До слова, допит Олега Мартинова мав проводити слідчий Скуба, який вів затримання Геннадія Корбана і не допускав до нього лікарів після доставки в Головне слідче управління ГПУ в Києві.

«Готуємо заяву на пана Скубу про завідомо неправдиве повідомлення про злочин та позов про компенсацію витрат на прибуття до ГПУ», – написав Олексій Шевчук.

Він також опублікував відео, де Олег Мартинов, зокрема, розповідає про знущання над ним у приміщенні прокуратури.

Информатор


Похожие материалы (по тегу)