Через політичні репресії партію Порошенка покидають депутати

Через політичні репресії партію Порошенка покидають депутати
Через політичні репресії партію Порошенка покидають депутати

Народний депутат України Тарас Батенко заявив про вихід з депутатської фракції БПП. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі нардепа.

«Заявляю про свій вихід з депутатської фракції БПП на знак протесту з приводу початку політичних репресій в країні. Я виховувався на вчинках плеяди шістдесятників та дисидентів, покоління, яке завжди критично ставилося до узурпації влади будь-ким. Узурпація починається з нехтування громадською думкою, а закінчується появою політичних в’язнів. Сьогодні владою зроблено рішучий крок до появи нової диктатури.

Таємні угоди влади з «Опозиційним блоком» можуть призвести до реставрації старого режиму. Ми не можемо цього допустити. Закликаю демократичну спільноту України, міжнародні організації зробити всі можливі конституційні кроки для збереження держави і демократії.
Слава Україні», – йдеться у повідомленнію

Нагадаємо, що Тарас Батенко у 2014 році на позачергових виборах народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі № 123 (Золочівський, Перемишлянський, Миколаївський райони, м. Новий Розділ) висунутий був у кандидати від партії «Блок Петра Порошенка». Зайняв перше місце, отримавши більше половини голосів виборців 50, 89% (53 671).

http://theformat.com.ua/