Для того, щоб не бачити режиму Путіна, 80-річний дідусь мешкає у машині

Для того, щоб не бачити режиму Путіна, 80-річний дідусь мешкає у машині
Для того, щоб не бачити режиму Путіна, 80-річний дідусь мешкає у машині

80-річний Геннадій Ісаєв покинув РФ через свої політичні погляди та вирішив жити у Львові. Чоловік вже приблизно місяць живе у своїй машині на паркові перед торговим центром.

Чоловік на машині «ВАЗ» подолав приблизно півтори тисячі кілометрів. Геннадій Ісаєв розповів, що вона для нього і транспорт, і оселя, адже він не має грошей на квартиру, та й пенсію в Україні не отримує.

Фактично все життя чоловік мешкав у Ярославлі. А вже на пенсії він розпочав боротьбу з путінською репресією. Саме український Майдан підштовхнув його до дій і він побував у Києві та Одесі.

«Я вирішив подивитися, що таке Україна. Я не вірю тій брехні, що показують на російському телебаченні», — розповів росіянин.

Із документами на в’їзд до України в Геннадія Ісаєва все добре. Але слід зазначити, що за 9 днів дозволений строк перебування добігає кінця. Небайдужі люди допомагають чоловіку залишитись на території України. Генадій також зазначив, що його мета – отримати українське громадянство.

Нагадуємо, що своєю політикою президент Росії Володимир Путін штовхає власну країну до громадянської війни, оскільки «добровольці», які приїдуть з Донбасу, почнуть боротьбу за бізнес, а атака на Сирію може спровокувати сплеск тероризму в Російській Федерації.


Похожие материалы (по тегу)