Їх шукають місяць: фото карпатських партизанів «Правого сектору»

Їх шукають місяць: фото карпатських партизанів «Правого сектору»
Їх шукають місяць: фото карпатських партизанів «Правого сектору»

Прокуратура Закарпатської області підозрює 13 бійців "Правого сектора" у перестрілці в Мукачевому, яка сталася 11 липня. Відомо, що частину з них шукають досі. Намагаються "спіймати" по мобільним дзвінкам. Але поки безрезультатно.

Відомо, що затримали чотирьох бійців "ПС". Двоє – Володимир Бурча та Родіон Горбенко перебувають в лікарні Мукачевого. Двох інших затриманих — Сергія Деяка та Романа Мунчака привезли до Києва.

Бійців звинувачують в створенні злочинної організації, терористичному акті та захоплені заручників.

Що цікаво, до списку розшукуваних потрапив один із жителів Мукачевого, який зараз служить на сході.

"Мій друг, мобілізований прикордонник, з яким разом служили в Донецькій області і який далі продовжує служити в лавах ДПСУ на Сході України. Хто може — донесіть до відповідальних осіб, а то ми скоро і Володимира Ілліча Леніна в рядах ПС бачити будемо", — написав журналіст Станіслав Шух.

В ПС Закарпаття нам сказали, що прийняли рішення не називати прізвища хлопців. Додають, що знають більшість тих, хто ховається від силовиків. Але не всіх.

"Також, за їх родичами, дружинами і дітьми постійно слідкують", — уточнили в "Правому секторі".

Раніше в організації повідомляли про загибель одного з бійців. 11 липпня під час перестрілки було вбито 36-річний Руслана Ігнатоля. Останнім часом він жив та працював в Португалії. Під час революції повернувся до України.

11 липня в Мукачевому між представниками "Правого сектора" та міліцією і людьми народного депутата Михайла Ланьо сталася перестрілка на території спортивного комплексу "Антарес".


Похожие материалы (по тегу)