Росія – Іспанія: футболіст РФ забив красивий гол у свої ворота – повтори

В 1/8 фіналу Чемпіонату світу з футботу збірна Іспанії зустрілася зі збірною Росії. Іспанія повела в рахунку завдяки автоголу Сергія Ігнашевіча після розіграшу стандарту, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Вже на 11-й хвилині гри рахунок відкрила Іспанія. Після подачі зі штрафного Сергій Ігнашевич в боротьбі з Серхіо Рамосом зрізав м’яч у власні ворота.

Sergey Ignashevich own goal – Spain vs Russia 1-0#ESPRUS #SPARUS pic.twitter.com/RQoEPetYO8

— Football World (@Fortnit16697820) 1 липня 2018 р.

Anyone can score with their foot or head, but it takes real skill to score with a Russian. #worldcup #esp pic.twitter.com/ZPMEw2mYrL

— Ray Necci (@raymanjr) 1 липня 2018 р.

На 40-й хвилині збірна Росії заробила пенальті. Суддя призначив 11-метровий після того, як м’яч потрапив в руку Жерару Піке.

Pique’s handball which resulted in a Russia penalty.#ESPRUS #WorldCup #ESP #RUS pic.twitter.com/HYzCLLUMxo

— FIFA World Cup (@WorIdCupUpdates) 1 липня 201

Арбітр призначив пенальті, який упевнено реалізував Артем Дзюба. 1: 1.

GOOOOOL!! Dzyuba buries the penalty to level the game! #ESPRUS#WorldCuppic.twitter.com/xbFKaf7yew

— World Cup (@FlFAWC2018) 1 липня 2018 р.

Нагадаймо, півзахисник збірної Аргентини Хав’єр Маскерано (Javier Mascherano) встановив антирекорд чемпіонатів світу з футболу за кількістю отриманих жовтих карток. У матчі 1/8 фіналу ЧС-2018 проти Франції Маскерано отримав своє сьоме попередження на світових першостях.