Росія знайшла “помічника” для атаки на Україну: розкрито план

Росія знайшла “помічника” для атаки на Україну: розкрито план

Россия использует Беларусь как плацдарм

Головне управління розвідки Міністерства оборони України розглядає сусідню Білорусь як можливий плацдарм для вторгнення Російської Федерації.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це заявив представник Міноборони Вадим Скібіцький, передає “Радіо Свобода“.

Посадовець розповів, що українська розвідка тримає на контролі всі заходи, які Москва проводить на території країни, використовуючи Білорусь у своїх цілях.

За його словами, впродовж 2016-2017 років на її території відбулося багато заходів бойової підготовки російських підрозділів, зокрема, повітряно-десантних.

“Вивчалися аеродроми, вивчалася територія, були виходи до українського кордону. І ми вважаємо, що загроза з півночі існує”,
– заявив Скібіцький.

Нагадаймо, у квітні в Білорусі на полігоні Бреста пройшли спільні тактичні навчання десантно-штурмових підрозділів Повітряно-десантних військ Росії і білоруських Сил спеціальних операцій.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, президент Білорусі Олександр Лукашенко припустив, що його країна може втратити незалежність.

Нагадаймо, Білорусь готова до введення контролю на кордоні з Росією, якщо у Москві оголосять про відповідне рішення зі свого боку.

Раніше також стало відомо, що Володимир Путін з Олександром Лукашенком по-тихому підписали важливу угоду. Президент РФ Володимир Путін підписав зміни в угоді між Росією і Білоруссю про спільну охорону зовнішнього кордону держав в повітряному просторі і створенні єдиної системи ППО двох країн.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/28/rosiya-znajshla-pomichnika-dlya-ataki-na-ukrayinu-rozkrito-plan/”

Похожие материалы (по тегу)