«УНН» перекрутило слова поліції, звинувативши компанію в порушенні закону

«УНН» перекрутило слова поліції, звинувативши компанію в порушенні закону


Українське інформагентство «УНН» опублікувало брехливу статтю про «Українську Національну Лотерею», в якій зганьбили ділову репутацію компанії.

На своєму сайті «УНН» повідомило, що в залах «УНЛ» розміщуються заборонені в Україні ігрові автомати. При цьому видання посилалося на заяву начальника Павлоградського відділу поліції.

Проте в самих словах поліцейського не було слів про ігрові автомати. Правоохоронець повідомив, що спільні рейди поліції і прокуратури залами «Національної лотереї» у Павлограді не принесли результатів.

«Юридичних підстав закрити зали немає, оскільки документи і ліцензії у них в порядку», – сказано в повідомленні.

Поліцейський додав, що «поки важко довести, що вони порушують закон».

Так що «УНЛ» зажадала від «УНН» видалити вказану статтю сайту і припинити поширювати недостовірну інформацію і публічно розмістити вибачення. Однак у виданні відмовилися видаляти матеріал, після чого на «УНН» подали в суд.

На судовому засіданні було встановлено, що начальник Павлоградського відділу поліції тільки «висловив намір визначити, відноситься чи обладнання, розміщене в залах «УНЛ», до заборонених ігрових автоматів.

У той час «УНН» розмістило новину в якому вказало розміщення в ігрових залах, заборонених законом ігрових автоматів як встановлений факт.

За підсумком суд визнав «УНН» винними в розміщення недостовірної інформації. Інформагентство зобов’язали спростувати новину і видалити матеріал з сайту. Також з «УНН» стягнули 1378 гривень судового збору.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/21/unn-perekrutilo-slova-politsiyi-zvinuvativshi-kompaniyu-v-porushenni-zakonu/”

Похожие материалы (по тегу)