На обличчі екстаз: Путін придавив собі дещо бронежилетом

На обличчі екстаз: Путін придавив собі дещо бронежилетом

"Фото, яке, напевно, стане мемом. Задоволений (або замерзлий) Путін на концерті до відкриття ЧС з футболу"
У мережі висміяли фото Володимира Путіна, зроблене під час концерту до відкриття ЧС з футболу у Росії. Користувачів дуже спантеличив його задоволений вигляд. Водночас, деякі припускають, що глава країни-агресора просто замерз.

"Фото, яке, напевно, стане мемом. Задоволений (або замерзлий) Путін на концерті до відкриття ЧС з футболу", — пише телеканал "Дождь" у своєму Twitter.

"Його бронежилетом причавило", "Як на мене, так він ні на замерзлого, ні на задоволеного не схожий. Що під себе сходив — схоже. Що радісно замерз — ні", "З таким обличчям у мене діти на горщику сидять", — пишуть коментатори під фото.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", відповіді президента РФ Володимира Путіна під час прямої лінії традиційно викликали бурхливу реакцію соціальних мереж.

16-та подібна конференція господаря Кремля породила численні меми та анекдоти. Глузують росіяни переважно з одних і тих же причин: які виправдання знаходить Путін складній ситуації в країні, як хизується "небувалими досягненнями", котрих ніхто поки в очі не бачив.

Точно так само, як було в ході показової демонстрації ракет – нібито вони могли долетіти в будь-яку точку, але Пентагон викрив цю брехню блискавично. Викликає подив і путінська манера говорити за єдиним сценарієм, хоча і без з того відомо, що у Кремлі завжди знайдуть якусь типову відповідь на скарги громадян.

Нагадаємо, інтернет-користувачі активно обговорюють президента Росії Володимира Путіна, який взяв участь у водохресних купаннях. І поки одні впевнені, що занурення лідера Росії в холодну ополонку — постановка, інші сміються над його вбранням.

Для виходу в люди на честь свята Хрещення Господнього Путін вибрав кожух і валянки, що розсмішило мережу.

"Валянки Versace або мені здалося?", "А де купити такий наряд?", "Кожух-то офіцерський, архів КДБ", "Хороші валянки. На платформі", "А тулупчик такий раніше вертухаї в таборах носили", — обговорюють користувачі наряд президента РФ.

Втім, слабкість до модним тенденціям була присутня у Путіна єще в 1994 році, тоді він здивував модних критиків коричневим пальто, підв’язаним як кімоно.Джерело статті: “https://znaj.ua/world/na-oblychchi-ekstaz-putin-prydavyv-sobi-desho-bronezhyletom”

Похожие материалы (по тегу)