У Британії прийняли план щодо виходу країни з ЄС


Нижня палата парламенту Великобританії з мінімальною перевагою схвалила план по виходу країни з Євросоюзу. Голоси знову розділилися майже порівну – 324 проти 298.

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей домоглася підтримки, проте була змушена піти на поступки противникам Brexit. Зокрема, в рядах Консервативної партії, яку вона представляє. В результаті парламент отримає більше контролю за процесом виходу Британії з ЄС. Після парламентських виборів минулого року, консерватори мають у своєму розпорядженні мінімальну більшість в Палаті представників.


Перехідний період, під час якого Лондону і Брюсселю належить домовитися про майбутнє партнерство, почнеться після офіційного виходу Великобританії з ЄС (у березні наступного року) і займе 21 місяць. Протягом цього часу британська сторона не зможе брати участь в ухваленні рішень. Але продовжить дотримуватися правил ЄС, робити внески в його бюджет і визнавати рішення суду. Крім того, Лондон залишиться учасником загальноєвропейського ринку і митного союзу.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/13/u-brytaniyi-pryjnyaly-plan-shhodo-vyhodu-krayiny-z-yes/”

Похожие материалы (по тегу)