Вселенський Патріарх “обламав” Кремль

Вселенський Патріарх “обламав” Кремль


У своєму інтерв’ю виданню “Обозреватель”, український волонтер Семен Кабаєв розповів про свою поїздку в Стамбул заради передачі листів в прихожан УПЦ КП на підтримку створення єдиної української помісної церкви.

Також, Кабаєв розповів, як агентура Кремля намагалася вплинути на рішення Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Україні томосу про автокефалію. Як і повз інформаційної кампанії, агентура Кремля займалася збором листів в протест створення єдиної помісної церкви в Україні.

При тому, що спочатку заявлялося про те, що понад 10 тисяч прихожан УПЦ МП підписали листи проти української автокефалії, насправді агентам Кремля ледве вдалося зібрати менше тисячі листів.

Проросійські делегати поїхали в Стамбул і намагалася передати листи Вселенському Патріарху Варфоломію. Але делегати вели себе до такої міри нахабно, що Вселенський Патріарх відмовився їх прийняти. Резиденція Варфоломія посилила охорону, а сам Патріарх заявив, що на нього намагалися чинити тиск.

Як з’ясувалося пізніше, делегати намагалися пролізти в резиденцію Вселенського Патріарха при тому, що зустріч їм не була призначена.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/12/vselenskyj-patriarh-oblamav-kreml/”

Похожие материалы (по тегу)