У НАЗК заявили необхідність звільнення Бабікова з ДБР через конфлікт і

У НАЗК заявили необхідність звільнення Бабікова з ДБР через конфлікт і

У заступника керівника Державного бюро розслідувань Олександра Бабікова, який керує розслідуванням справ Майдану, є конфлікт інтересів, що вимагає звільнення його з посади.

Об этом сообщает Министерство правды

Про це повідомив Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новіков, передає пресслужба НАЗК.

’Конфлікт інтересів у заступника директора ДБР Бабікова буде постійним. Єдиним заходом (для повного вирішення конфлікту інтересів) в цьому випадку може бути тільки його звільнення з посади’, — заявив Новіков на брифінгу після його допиту в ДБР в якості свідка.

Він додав, що НАЗК також внесло припис в. о. директора ДБР Олександру Соколову щодо ненадання працівниками ДБР інформації про конфлікт інтересів у нього та його заступника. Так, НАЗК має підстави вважати, що Олександр Соколов не здійснив заходи з усунення конфлікту інтересів, нарахувавши премію та інші виплати самому собі.

Свій допит у ДБР Новіков вважає тиском на НАЗК через законні дії для усунення конфлікту інтересів у керівників Бюро Бабікова та Соколова.

Раніше заступник голови Державного бюро розслідувань Олександр Бабіков був адвокатом колишнього президента-втікача Віктора Януковича в чотирьох справах.

НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ВІД ЛЬВІВЩИНИ ВИМАГАЮТЬ ЗВІЛЬНИТИ З ДБР АДВОКАТА ЯНУКОВИЧА БАБІКОВА І ПРИПИНИТИ ПОЛІТИЧНІ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ ПАТРІОТІВ

Нагадаємо, фракція ‘Європейська Солідарність’ наголошувала на неприпустимості призначення керівником ДБР адвоката Януковича Олександра Бабікова.

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК КЕРІВНИКА ДБР БАБІКОВ ТИСНУВ, ЩОБ ПОРОШЕНКА ВИКЛИКАЛИ НА ДОПИТИ — КОРЕЦЬКИЙ


Джерело статті: “http://fromua.news/article/10053729/u-nazk-zayavili-neobhidnistj-zviljnennya-babikova-z-dbr-cherez-konflikt-i/”

Сайт продается

Цена: 390$

Обращатся : [email protected]

LATEST REVIEWS

  • 72%Graphi Posts
  • 88%Marketplace License
  • 100%THESE CASES ARE PERFECTLY
  • 50%SOUND CLOUD AUDIO
  • 80%AT EOS ET ACCUSAMUS video