Ніхто її не вербував. СБУ відповіла на свіжий фейк роспропаганди про співробітницю РІА Новини

В СБУ опровергли очередной побрехенька российской пропаганды

В Службі безпеки України повідомили, що кореспондент РИА Новости в Литві Ірина Високович прибула в Україну з пропагандистською метою. З нею було проведено бесіду, після чого журналістку відправили геть.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це УНН повідомили в прес-службі Служби безпеки України.

“Ніхто її не вербував — з нею було проведено співбесіду, в результаті якої з’ясувалось, що вона їхала сюди не із журналістською, а із пропагандистською метою. За це вона отримала велику суму грошей”, — розповіли в прес-службі.

На питання про те, на яких підставах Високович повідомила про спроби українських силовиків “завербувати” її, у Службі безпеки пояснили, що журналістка зайняла таку позицію через те, що їй не вдалось виконати завдання, за яке щедро заплатили.

“Тому що їй не вдалось виконати “завдання”, її просто супроводили додому, тому вона зараз і звинувачує (СБУ — ред.)”, — пояснили співрозмовники.


Нагадаймо, Міністерство закордонних справ Росії офіційно звинуватило Службу безпеки України в спробі вербування журналістки “РИА Новости” Ірини Високович, яка прибула до Херсона висвітлювати судовий процес у справі керівника порталу “РИА Новости-Україна” Кирила Вишинського.

Раніше Служба безпеки України провела обшуки у київській редакції російського інформагентства “РИА Новости”. Керівнику українського представництва російського інформагентства Кирилові Вишинському оголосили про підозру за статтею “Державна зрада”.

Співробітники СБУ знайшли докази антиукраїнської діяльності “РИА Новости Украина”, а саме організацію проплачених антиукраїнських атак та участь у дезінформаційній війні. Дії осіб можна розглядати за ст. 111 Кримінального кодексу України за фактом державної зради.

Додамо, що затриманий Службою Безпеки України у Києві російський журналіст керівник “РИА Новости-Украина” громадянин України Кирило Вишинський отримував за антиукраїнську діяльність 53 тисячі євро на місяць .


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/03/nihto-yiyi-ne-verbuvav-sbu-vidpovila-na-svizhij-fejk-rospropagandi-pro-spivrobitnitsyu-ria-novini/”

Похожие материалы (по тегу)