Чиновники-«реформатори» рекордно обновили автопарк на тисячу нових елітних авто

Чиновники-«реформатори» рекордно обновили автопарк на тисячу нових елітних авто
Чиновники-«реформатори» рекордно обновили автопарк на тисячу нових елітних авто

Українські чиновники в цьому році оновили службовий автопарк, придбавши майже тисячу нових автомобілів. Нові машини отримали держслужбовці Кабінету міністрів, Київської міської державної адміністрації, НАК "Нафтогаз України" і декількох інших державних установ.

Про це йдеться в програмі журналістів-розслідувачів .

Нові машини обійшлися воюючій державі більш ніж в півмільярда гривень.

Так, чорна Toyota Land Crouser, три Toyota Camry і вісім Toyota Corolla "Укрспецекспорту" коштували майже 6,5 мільйона гривень. Однак в самій держустанові запевняють, що елітний позашляховик призначений не для працівників установи, а для іноземних партнерів.

Нова Toyota Camry і чотирнадцять Toyota Corolla Київської міськради стоять понад сім мільйонів гривень. Однак в столичній мерії переконані в тому, що автопарк потребує оновлення, і потрібно замінити ще чимало автомобілів. Адже ремонт старих автомобілів обходиться занадто дорого.

Читайте также: Мотовласть: какие байки предпочитают российские чиновники

У свою чергу "Держспецзв’язку" має в своєму автопарку вісім люксових автомобілів. В установі журналістам розповіли про дві BMW, один Lexus, дві Toyota Camry і Mitsubishi Pajero. На "Лексусі" їздить глава "Держспецзв’язку". А для супроводу перших осіб держави в установі закупили дві Toyota Land Crouser в люксовій комплектації.


Похожие материалы (по тегу)