Лобода страждає в шикарних апартаментах без батька дитини: фото

Це буде вже друга дитина відомої співачки Лободи, проте ім’я його батька зберігається в таємниці
Громадськість з нетерпінням очікує пологів Світлани Лободи, які відбудуться між кінцем квітня і початком травня.

Народжувати співачка вирішила в США, куди і оговталася завчасно. Вона орендувала фешенебельну віллу в Лос-Анджелесі, вартість якої складає в тиждень близько сотні українських мінімальних місячних зарплат.

Нещодавно співачка рушилася показати громадськості цю віллу. Судячи з усього, в будинку проходили зйомки, але Світлана не стала уточнювати, які саме. У кадрі з’явилася і вона сама: правда, кругленький живіт співачка вирішила не показувати на камеру.

Самий новий кліп Лободи вийшов на початку 2018 року: відео

Це буде вже друга дитина 35-річної Світлани Лободи . В даний час актриса перебуває на сьомому місяці вагітності. Артистка повідомила, що йде в невелику відпустку, щоб записати новий альбом і підготуватися до народження малюка: «Для мене це велике диво... і я вдячна небу за цей подарунок, а вам — за вашу любов і ваше визнання!» Світлана пообіцяла повернутися для підготовки до виступів у червні.

Світлана навідріз відмовляється розкривати ім’я батька своєї майбутньої дитини. Ряд журналістів підозрює, що їм може виявитися соліст групи Rammstein Тілль Ліндеманн.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" Світлана Лобода могла закохати в себе Ліндеманна з допомогою приворотного зілля. Екстрасенси вважають Україну країною відьом, і цілком допускають подібний розвиток подій. Подолати дію приворотного зілля може тільки чоловік з дуже сильною волею. Знаходиться під дією магії обранець може захворіти або почати сильно пити, відзначають фахівці в езотеричній області.Джерело статті: “https://znaj.ua/show-business/loboda-strazhdaye-v-shykarnyh-apartamentah-bez-batka-dytyny-foto”