Змушують працювати безкоштовно: українці масово стають жертвами нової схеми

Українці масово стають жертвами роботодавців-аферистів: їм пропонують високу зарплату, зручний графік і умови. Але в результаті обмануті шукачі роботи платять шахраям з власної кишені.

Об этом сообщает http://absinfotec.com

Про це сказано в матеріалі "Сегодня". Виданню стало відомо про випадок, коли тестове завдання СММщиці Марії Денищенко вкрав її роботодавець.

Відзначається, що дівчині запропонували просувати в соціальній мережі іноземний бренд — вона написала 20 рекламних публікацій і підібрала фото.

"Вони сказали, що їх дещо не влаштовує, потрібно було б доопрацювати, але на співбесіду мене так і не покликали. Через місяць я побачила, що ці публікації таки виходять в соціальній мережі. Я намагалася писати, але вони мене заблокували", – розповіла Марія.

Новини
Телефон нескінченно дзвонить: у Одесі запустили нову схему "розводу"

Інший схожий випадок стався з Наталією. Щоб отримати посаду менеджера з продажу тканини, майбутній роботодавець запропонував пройти дводенний тренінг. Вартість навчання – 1000 гривень.

"Цю тисячу гривень я повинна була заплатити. Мене запросили пройти стажування, у мене з’явилися свої клієнти, які робили замовлення, але оскільки у мене офіційного оформлення не було, то зарплату я теж не отримала. Мені сказали, що я не підходжу", – розповіла історію дівчина. Все, що залишилося у Наталії – конспект лекції "Успішний продавець".

Українці потрапляють в лапи аферистів

Українці потрапляють в лапи аферистів

Ще одна схема обману від псевдороботодавця – співбесіда по телефону. Вам ставлять декілька запитань і з вашого мобільного рахунку зникають всі гроші.

Як зазначає видання, найчастіше на такий гачок потрапляють мами в декретах і ті претенденти, яким подобається працювати вдома. Їм пропонують заповнення анкет, тестування, перегляд рекламного відео. На початку роботи просять 200 гривень, як підтвердження серйозності наміру влаштуватися на роботу.

"Наприклад, зараз будуть новорічні свята і вам можуть можуть запропонувати роботу – виготовляти новорічні листівки. Але якщо вам кажуть, що для того, щоб їх виробляти, вам потрібно купити якийсь конкретний папір, ножиці і клей саме в цій компанії, то це дзвіночок замислитися", – пояснила експерт з працевлаштування Юлія Дрожжина.

На пастку має вказувати і захмарна зарплата при мінімумі обов’язків. Експерт також радить завжди підписувати трудовий договір. Навіть якщо ви погодилися на випробувальний термін. Документ, в разі обману, допоможе покарати недобросовісного роботодавця, який відмовляється розрахуватися і за стажування.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Одесі викрили аферистів в сфері працевлаштування, серед їхніх жертв виявився воїн АТО. Фірма, яка обіцяла хлопцю роботу в охороні з зарплатою 900 грн за зміну, але зажадала заплатити за так звані "інформаційні послуги" 1800₴

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/zmushuyut-pratsyuvati-bezkoshtovno-ukraintsi-masovo-stayut-zhertvami-novoi-shemi.htm”

Сайт продается

Цена: 390$

Обращатся : [email protected]

LATEST REVIEWS

  • 72%Graphi Posts
  • 88%Marketplace License
  • 100%THESE CASES ARE PERFECTLY
  • 50%SOUND CLOUD AUDIO
  • 80%AT EOS ET ACCUSAMUS video