Люби і заробляй: українці знайшли ідеальний спосіб відправити посилку рідним

Близько 25 % всіх реєстрацій в мобільному сервісі доставки посилок TravelPost за перший тиждень його існування склали вихідці з України, які живуть за кордоном
7 травня 2018 року українськими розробниками був опублікований мобільний додаток у версії для Android та iOS. Він пропонує мандрівникам "надати в оренду вільне місце в багажі". Тобто тепер у подорожуючих є можливість перевезти чиюсь посилку за узгоджену винагороду.

Для того, щоб стати кур’єром-мандрівником TravelPost, необхідно завантажити мобільний додаток, зареєструватися та опублікувати інформацію про свої майбутні поїздки. Далі додаток самостійно підбирає відповідні за терміном, напрямком, вагою та розміром посилки. Подібну процедуру доведеться пройти, якщо необхідно переслати щось з допомогою мандрівника.

Ярослав Львович, співзасновник нового сервісу, розповідає, що команда навіть не сподівалася на такий широкий відгук української діаспори по всьому світу.

"Створюючи TravelPost, ми не обмежувалися лише нашою країною. Адже українців розкидано по всьому світу. Тобто, по всьому світу знайдеться попит. Але ми й гадки не мали, що наша ідея знайде такий швидкий відгук у української діаспори за кордоном. Маємо велику надію, що і в Україні знайдеться достатньо людей, які будуть не просто перевозити посилики за кордон та назад, а, фактично, об’єднувати родини", — говорить Львович.

В основі ідеї TravelPost - задум уже всіма улюблених в Європі сервісів пошуку попутника, який називається "краудшипінг". Відмінність у тому, що послуга не обмежена способом пересування (автомобілем). Під час реєстрації подорожі потрібно вказати тип транспорту, населені пункти та час виїзду і прибуття, проміжні пункти.

Розробники TravelPost переконані, що сервіс стане справжнім помічником, якщо термін або умови доставки не дозволяють відправнику скористатися класичними поштовими службами.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", два найбільших в Україні державні фінустанови — Приватбанк та Ощадбанк, готують запуск в технології Apple Pay. Про це повідомив FinClub з посиланням на інформоване джерело.

"Приватбанк першим серед українських банків запустить цей платіжний сервіс. Слідом за ним буде Ощадбанк", — розповів співрозмовник видання.

Очікується, що про стратегічне партнерство Приватбанк може оголосити вже 17 травня. В обох державних банках поки що утримуються від коментарів.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/lyuby-i-zaroblyaj-ukrayinci-znajshly-idealnyj-sposib-vidpravyty-posylku-ridnym”

Похожие материалы (по тегу)