В школу по-новому: хитрих батьків пообіцяли покарати

Такого ніхто не очікував
Співробітник колегії Міністерства освіти і директор однієї з київських шкіл Сергій Горбачов пообіцяв звертатися до податкової служби для перевірки власників брехливих "договорів оренди", які укладаються для здачі дитини в загальноосвітній заклад за територіальним принципом.

Про це повідомляє "Обозреватель".

"Попередження для тих "хитрунів", які зараз можуть готувати брехливі "договори оренди", щоб отримати місце у школі там, де на це мають право інші люди, які дійсно проживають біля цієї школи, — написав він у Facebook.За словами Горбачова, він, як директор школи і громадянин може звертатися в податкову з проханням перевірки підозри на вчинення злочину у вигляді несплати платежів.

"Конкретно: чи сплачені податки за договором оренди від ____ за № ____ між ______ та _______, який фіксує орендні відношення за адресою ___________. І якщо виникне сумнів щодо дійсності договору оренди — зроблю це обов’язково. Так що — краще не ризикуйте. Якщо ж договір дійсний — просимо до нашої школи на законних підставах", — резюмував він.

Варто відзначити, що раніше українцям представили нові підручники для першачків, які затвердило Міністерство освіти. Їхні макети кожен може подивитися в інтернеті.

"Усі підручники, що друкуватимуться для 1-го класу, написані вже на базі нового Державного стандарту і враховують компетентнісний підхід. Цього року на конкурс з відбору україномовних букварів подалося 19 проектів, з яких 18 пройшли експертну оцінку і вже запропоновані на вибір школам. Два з них — це букварі, матеріали з яких проходили протягом року апробацію в 100 пілотних школах всієї України", — повідомляють представники Міносвіти.

Крім букварів плануються до друку також підручники з математики, іноземних мов, курсів "Я досліджую світ" та "Мистецтво", а також підручники з української мови та букварі мовами національних громад. Переглянути їхні макети можна тут. Всього МОН збирається надрукувати більше 4 мільйонів підручників на загальну суму майже 198 770 тис.₴

До 23 травня школи мають визначитися з потрібною кількістю нових підручників та подати відповідні заявки.Держава покриє витрати того видавництва, яке отримає понад 40 тисяч заявок.

Разом з тим варто додати, що Міністерства освіти опублікувало фінальний документ на своєму сайті, і він набуде чинності вже 8 травня про зарахування учнів до першого класу. У цьому документі зазначено, що для зарахування дитини в перший клас один з батьків повинен подати заявку до навчального закладу не пізніше 31 травня, або вже після 15 червня. Також батьки можуть подавати аналогічні заявки в інші освітні установи.

Старт освітньої реформи: українські діти вчитимуться у школі 12 років

Нагадаймо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що геніальний український школяр узяв гран-прі на конкурсі робототехніки.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/v-shkolu-po-novomu-hytryh-batkiv-poobicyaly-pokaraty”

Похожие материалы (по тегу)