Українські школярі вперше взяли гран-прі на світовому конкурсі з IT і робототехніки

Українські школярі вперше взяли гран-прі на світовому конкурсі з IT і робототехніки
На світовому фіналі міжнародного конкурсу "Інфоматрікс" з робототехніки і інформаційних технологій, учасники з України вперше взяли гран-прі, а також золото, два срібла і шість бронз в різних номінаціях, передає кореспондент УНН.
"Також два золота, золота не було у нас сім років на кшталт, два срібла, шість бронз. Були номінації: програмування, апаратні пристрої, комп’ютерні мистецтва, короткий фільм і багато номінацій робототехніки. Дуже серйозний конкурс, кращі роботи (учасників – ред.) до 18 років в світі", — розповів тренер української команди Олег Пустовойт, вчитель інформатики школи № 65 м. Одеса, додавши, що учні його школи вже третій рік поспіль привозять в Україну призові місця.
Він уточнив, що команда складалася з учасників з Києва, Одеси, Житомира, Кам’янця-Подільського та Тарутина (Одеська область).
Відзначимо, що гран-прі взяв одинадцятикласник з Чернігова Ігор Мелехов в номінації "Програмування".
"Я щасливий, радий, що праця виправдала себе", — сказав І.Мелехов.
На думку тренера, важлива була не просто якість робіт, а вміння їх презентувати і продемонструвати на англійській мові журі свій рівень. Крім того, учасники з України стали кращими в конкурсі з перегонів дронів.
Відзначимо, що в конкурсі брали участь конкурсанти з 43 країн, було представлено близько 400 проектів. Україна в 2018 році вперше взяла гран-прі.
Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/13/294557-ukrayinski-shkolyari-vpershe-vzyaly-gran-pri-svitovomu-konkursi-it”